• Detail firmy

Ing. Slavomír Pastirčák

Základní popis

Počítače Most, odvirování počítačů a notebooků, oprava počítačů, záchrana dat, zrychlení počítače, zálohování dat, instalace operačních systémů.

Adresa

Františka Malíka 992/2
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15676153
DIČ:  CZ6310236768
Rok založení:  1987
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

PastiSoft - Kopmlexní počítačové služby

Odvirování počítačů a notebooků, oprava počítačů, záchrana dat, zrychlení a čištění počítače, odstranění nechtěných programů, zálohování dat, servis PC, instalace operačních systémů (i linuxových), instalace zařízení a tiskáren, počítačové sítě.

Kontaktní údaje

E-mail: slavo@volny.cz
WWW: www.pastisoft.cz

Kontaktní osoba

Ing. Slavomír Pastirčák - Majitel

Mobil: +420 606 886 826
E-mail: slavo@volny.cz
Další firmy v oboru

JS a partner s.r.o.

Zabýváme se vývojem softwaru na zakázku pro střední i větší firmy. Nabízíme vývoj podnikových aplikací, outsourcing správy počítačových sítí, proces systémové integrace, podnikové informační systémy pro firemní prostředí, optimalizace IT infrastruktury apod. Veškeré IT řešení zajišťujeme na míru dané firmy a požadavků klienta.

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.

Ing. Jaroslav Černý - POTOS

Zabýváme se školením a inženýrsko-technickou činností v oblasti ICT. Poskytujeme odborné konzultace, analýzy možnosti nasazení moderních technologií do malých firem a domácích sítí.