• Detail firmy

Ing. Rudolf Pánek, CSc.

Základní popis

Provádíme poradenskou a výcvikovou činnost v komunikaci a výcvik v psychologii vedení týmů pro managementy malých a středních společností.

Adresa

Zdeňky Havlíčkové 1026
269 01 Rakovník I

Okres: Rakovník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61082007

Výrobky, činnosti

Kurzy a školení

Kontaktní údaje

E-mail: rudolf.panek@email.cz
WWW: www.abcprofessional.cz

Kontaktní osoba

Ing. Rudolf Pánek, CSc. - Majitel

Mobil: +420 603 231 250

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Ivo Mikač

Nabízíme program SketchUp pro realizaci 3D projektů v různých průmyslových odvětvích. Realizujeme konstrukce jednoduchých strojů, návrhy průmyslových zařízení v oblasti balení, vizualizace domů a objektů a mnoho dalšího.

LAFA a.s.

Nabízíme komfortní ubytování v okolí Prahy v hotelu Bouček. Pořádáme svatební hostiny, firemní teambuilding, promoční hostiny, rodinné oslavy apod. K dispozici je Vám hotelová restaurace. Nabízíme pronájem salónků. Plánujete rekreaci na Lipně? Poskytujeme ubytování v apartmánech v Lipně nad Vltavou. Apartmány jsou vhodné i pro rodinné ubytování, a to pro letní i zimní dovolené.

PELIT servis, s.r.o.

Věnujeme se revizím elektrospotřebičů, hromosvodů a plynových zařízení. Zajistíme kompletní elektroinstalační práce včetně projektu. Zabýváme se IT službami, návrhy a IT řešením vč. správy a údržby serverů. Provozujeme e-shop s kancelářskou technikou a IT komponenty.