• Detail firmy

Ing. Rudolf Klepáček

Základní popis

Naše kurzy jsou vytvářeny za prvé pro studenty základních, středních i vysokých škol (primární sekundární i terciální studium), za druhé pro širokou veřejnost. Studenti u nás naleznou rozsáhlou nabídku individuálního doučování, kurzů a lekcí.

Adresa

Karlova 454/46
110 00 Praha 1 - Staré Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74819704

Výrobky, činnosti

Vzdělávací kurzy

Kontaktní údaje

E-mail: info@exponens.cz
WWW: www.exponens.cz/

Kontaktní osoba

Ing. Rudolf Klepáček - Majitel

Mobil: +420 724 347 383
E-mail: info@exponens.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Vlastimil Jirsák

Hlavním zaměřením naší firmy jsou služby v oblasti chemické a mechanické úpravy bazénové vody. Specializujeme se na provoz bazénové technologie a technologie pro wellness centra a SPA. Prodáváme bazénovou chemii a esence pro wellness centra a SPA. Součástí poskytovaných služeb je i pořádání různých školení a seminářů o bazénové problematice. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

KRC People, s.r.o.

Zabýváme se personálním poradenstvím a máme bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání firem. Našim klientům nabízíme komplexní servis v oblasti lidských zdrojů. Provádíme osobnostní testování Uchazečů o pracovní pozice i stávajících zaměstnanců.

London Institute Praha, s.r.o.

Věnujeme se výuce cizích jazyků. Nabízíme výuku angličtiny pro firmy, jazykové pobyty v zahraničí, mezinárodní jazykové zkoušky, pomaturitní angličtinu, intenzivní jazykové kurzy apod. Zajišťujeme překlady do cizích jazyků - odborné jazykové překlady, expresní jazykové překlady a vícejazyčné překlady do cizích jazyků.