• Detail firmy

Ing. Rudolf Hecl

Základní popis

Zabýváme se poradenstvím v oblasti přepravy nebezpečných věcí ADR, nakládání s nebezpečnými chemickými látkami a odpady.

Adresa

Čsl. armády 1707/11b
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64108686
  • Služby

Výrobky, činnosti

Poradenství v

přepravě nebezpečných věcí dle mezinárodní dohody ADR, nakládání s nebezpečnými chemickými látkami a směsmi (NCHLS), nakládání s odpady.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 583 217 693
E-mail: info@rudolf-hecl.cz
WWW: www.rudolf-hecl.cz

Kontaktní osoba

ing. Rudolf Hecl - Majitel

Mobil: +420 602 731 522
Další firmy v oboru

T.O.P. UMWELT, spol. s r.o.

Zajišťujeme provoz sběrného dvora. Specializujeme se na skladování a likvidaci nebezpečného odpadu. Nabízíme zpětný odběr elektrospotřebičů, bezpečnou skartaci dokumentů a poradenství v oblasti nakládání s odpady pro firmy i soukromé osoby.

BOLOGIS - bohumínská logistická společnost, s.r.o.

Zaměřujeme se na poradenství pro přepravu nebezpečných věcí v silniční, letecké, železniční i námořní dopravě dle předpisů ADR, IATA, DGR, RID, IMDG Code. Organizujeme školení bezpečnostní i specifická, zaměřená na konkrétní ustanovené předpisy s ohledem na povinnosti a odpovědnosti pracovníků. Naše služby ocení zejména dopravní firmy, firmy z oblasti hutnictví a zpracování železa a další.

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.