• Detail firmy

Ing. Rostislav Okáč

Základní popis

Nabzíme komplexní outsourcing IT od správy počítačových sítí přes vývoj specializovaných aplikací po zabezpečení před útoky z internetu.

Adresa

Černopolní 39a
613 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  70462836

Výrobky, činnosti

Management

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 210 983
Mobil: +420 608 905 539
E-mail: okac@itmanagement.cz
WWW: www.itmanagement.cz

Kontaktní osoba

Ing. Rostislav Okáč - Majitel

Další firmy v oboru

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.

VONDRÁK PAVEL Ing.

Zabýváme se správou, servisem, realizací a instalací počítačových sítí. Zajišťujeme správu softwaru a hardwaru, poskytujeme externí IT servis pro firmy.

ASYC, s.r.o.

Dodáváme systémy měření a regulace - monitorovací a řídící systémy, řídící stanice PLC, dispečerské systémy. Specializujeme se na zakázkový vývoj software, projekci elektro, měření a regulace. Zajišťujeme dodávku monitorovacích a řídících systémů. Jsme schopni realizovat i rekonstrukce řídících systémů. Zabezpečujeme servis a podporu pro systémy Linux.