• Detail firmy

Ing. Roman Weinfurt

Základní popis

Prodej a opravy svařovacích či plazmových zdrojů, hořáků či náhradních dílů. Nabídka svařování pod tavidlem, řezání, pálení a odsávání.

Adresa

Opařany 199
391 61 Opařany

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63870096
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka svařování pod tavidlem, řezání, pálení

Prodej a opravy svařovacích či plazmových zdrojů, hořáků či náhradních dílů. Nabídka svařování pod tavidlem, řezání, pálení a odsávání.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 811 127
Mobil: +420 725 811 127
E-mail: roman.weinfurt@volny.cz

Kontaktní osoba

Ing. Roman Weinfurt - Majitel

Mobil: +420 775 811 127
Další firmy v oboru

Zámečnictví - Návara

Provozujeme zámečnictví a zakázkovou kovovýrobu. Vyrábíme ocelové konstrukce a rámy, kovové ploty, brány, zábradlí, mříže a další prvky. Věnujeme se CNC obrábění a uměleckému kovářství.

Robert Dornaus - Jeřábnické práce a autodoprava

Činnost naší společnosti je rozdělena na autodopravu, jeřábnické práce a výrobu ocelových konstrukcí. Profesionálně přepravíme jakýkoliv materiál až do 26 tun, včetně nadměrného nákladu. Vlastníme vozy s hydraulickou rukou a autojeřáby s nosností 20t a dosahem 30m. Z našeho výrobního programu Vám můžeme nabídnout různé svařované a šroubované ocelové konstrukce. Fotogalerii naleznete na našich www.

HM-METAL s.r.o.

Specializujeme se na zpracování plechů a profilů. Provádíme pálení laserem, ohraňování, broušení, vrtání, svařování, ohýbání trubek apod. Zajišťujeme výrobu ve vysoké kvalitě za příznivé ceny. Realizované zakázky a strojový park, kterým disponujeme naleznete na stránkách firmy. Neváhejte nás kontaktovat!