• Detail firmy

Ing. Roman Vik

Základní popis

Provádí návrhy a technický support výběru a optimalizací tepelných výměníků Cabero, suchých chladičů, oddělených kondenzátorů, adiabatických systémů a deskových výměníků, dále jejich prodej a následný servis.

Adresa

Na malém klínu 1771/12
182 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74305999
  • Služby

Výrobky, činnosti

Průmyslové chlazení.

Kontaktní osoba

Ing. Roman Vík - Majitel

Mobil: +420 774 320 490
E-mail: r.vik@cabero.cz
WWW: vik.sluzby.cz
Další firmy v oboru

Eko-Air.CZ s. r. o.

Zabezpečujeme dodávky a montáž rekuperace, vzduchotechniky a klimatizací. Realizujeme stavbu pasivních domů a jsme registrovaným dodavatelem v dotačním programu Nová zelená úsporám.

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.

S & S TZB, s.r.o.

Věnujeme se dodávkám, montáži a projektování vzduchotechniky a klimatizace. Zabýváme se výrobou vzduchotechnického potrubí, montáží sanity, dodávkou ÚT a další. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby koncových elementů. Dodáváme a montujeme ocelové, plastové a měděné rozvody. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.