• Detail firmy

Ing. Roman Mikluš

Základní popis

Firemní poradenství, komunikace ve firmě, zvyšování výkonnosti obchodu, krizový management, optimalizace nákladů, firemní strategie, human design.

Adresa

Šemberova 1339/13
635 00 Brno - Bystrc

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01264443

Výrobky, činnosti

Konzultace a poradenství

Zcela mimořádný způsob konzultací, strategie, optimalizace procesů, ale zejména umění dělat ta správná rozhodnutí.

Kontaktní údaje

E-mail: info@romanmiklus.cz
WWW: www.romanmiklus.cz

Kontaktní osoba

Ing. Roman Mikluš - Majitel

Mobil: +420 725 694 894
E-mail: info@romanmiklus.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KOOPEREX, s.r.o.

Nabízíme velkoobchodní prodej strojních dílů pro kovovýrobu - zámky, výklopné páky, těsnicí a zasklívací profily, lemovky, klavírové panty, vzpěry, upínací páčky, držáky a těsnění. Dodáváme díly pro výrobu rozváděčů i adaptéry pro plynové láhve.

Ing. Hana Pyšná, DiS.

Naše daňová a účetní kancelář v Brně již více než 10 let poskytuje profesionální služby v oblasti daňového, ekonomického a podnikatelského poradenství, účetnictví, daní a mezd, a to jak právnickým, tak i fyzickým osobám. Zaměřujeme se především na malé a střední podnikatele. Zajišťujeme rovněž audity a zastupování klientů na úřadech. Hovoříme česky, anglicky a německy.

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Zajišťujeme online prodej letenek. Specializujeme se na levné letenky do celého světa, low cost letenky nízkonákladovými leteckými společnostmi. Výběr a rezervace dovolené, pobytů a ubytování v hotelech ve všech světových destinacích. Vízový servis, pronájem aut v zahraničí. Máme dlouholeté zkušenosti a školené cestovní konzultanty.