• Detail firmy

Ing. Roman Konvalinka

Základní popis

Realizujeme veškeré inženýrské sítě a zajišťujeme jejich opravy a rekonstrukce. Nabízíme topenářské a instalatérské práce. Provádíme zemní práce.

Adresa

Třída Generála Svobody 218/32
460 01 Liberec XIII - Nové Pavlovice

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15646408
DIČ:  CZ5903240057
  • Služby

Výrobky, činnosti

Realizace inženýrských sítí.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 124 220
Fax: +420 485 124 220
E-mail: kytka.lbc@centrum.cz

Kontaktní osoba

Ing. Roman Konvalinka - Majitel

Mobil: +420 602 457 094
Další firmy v oboru

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

Ladislav Jerie s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti topení, voda a plyn. Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi koupelen, montáží tepelných čerpadel, vložkováním a servisem komínů. Dodáváme veškerý materiál pro topení, vodu a plyn.