• Detail firmy

Ing. Roman Kamiš

Základní popis

Vstřikováni plastů, vstřikováni plastů, ultrazvukové svařovaní plastů, návrh a výroba forem (do 800 kg), tampónový tisk.

Adresa

Přístavní 1423/33
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16176235
DIČ:  CZ490630191
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Zpracování plastových hmot - technologií vstřikování

plastové výrobky, zakázková výroba dle přání zákazníka, včetně zhotovení forem

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 141 778
Fax: +420 266 712 776
E-mail: plastex@bon.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Stabilplastik spol. s r.o.

Zajišťujeme výrobu a prodej přepravních palet, výrobků z recyklovaného plastu a mobilních silničních svodidel. Palety lze i pronajmout. Provádíme bezplatnou likvidaci plastových odpadů. Sídlíme v Měšicích u Prahy.

PRAGAKOM, spol. s r.o.

Dodáváme výrobky z polypropylenu - plastové kontejnery pro medicinální a jiný škodlivý odpad, kancelářské potřeby, obaly a další. Dovážíme produkty z přírodního kamene. Distribuujeme přírodní kosmetiku. Výroba kancelářských potřeb z komůrkového polypropylenu. Výroba tvarových obalů z polypropylenu. Zajišťujeme výrobu dvoučlánkových kontejnerů typu 303 G.

LBT Group, s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu a dodávku přepravních a skladovacích obalů dle požadavků klienta. Nabízíme přepravní papírové obaly, přepravní obaly ze dřeva, fóliové obaly, lepenkové obaly, obalové materiály z plastu či obaly s pěnovou výplní. Realizujeme návrhy obalů a obalového materiálu. Poskytujeme doplňkové služby přidané hodnoty: logistické služky, kompletace a balení zboží.