• Detail firmy

Ing. Roman Hronza

Základní popis

Nabízím služby v oblasti analýzy finanční situace firmy, úvěrové poradenství - bankovní (hypoteční, podnikatelské) i nebankovní, devizy (nebankovní-licencované ČNB). Využívám dlouholeté zkušenosti z bankovní praxe.

Adresa

Stromovka 4709
430 01 Chomutov

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69907340
DIČ:  CZ6409212326
  • Služby

Výrobky, činnosti

Úvěrové poradenství

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 981 207
E-mail: roman@hronza.cz
WWW: www.hronza.cz

Kontaktní osoba

Ing. Roman Hronza - Majitel

Mobil: +420 608 981 207
Další firmy v oboru

LOGUP, spol. s r.o.

Firma je autorizovaným distributorem firmy SKF. Firma byla založena v roce 1992 jako velkoobchod a maloobchod s ložisky a souvisejícími produkty. Naše firma nabízí těsnění, ložiska, maziva, lepidla a tmely, nářadí, pojistky a pístní kroužky a speciální přísady do motorových paliv a olejů. Pro kompletní seznam našeho sortimentu navštivte naše webové stránky. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.

EKODAT LITVÍNOV s. r. o.

Naše společnost se zabývá zpracováním podvojného účetnictví, komplexním zpracováním mezd, daňového poradenství a zajištěním auditu. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, družstva a neziskové organizace. Vedení mzdové evidence a personalistiky. Nabídka poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.

VASTA NORTH s.r.o.

Realizujeme a udržujeme okrasné zahrady a zeleň, pěstujeme a prodáváme okrasné rostliny a dřeviny. Věnujeme se stavební činnosti - stavíme a rekonstruujeme rodinné domy, byty, interiéry na klíč a také drobné zahradní stavby. Poskytujeme poradenství v oblasti realit a zajišťujeme potřebné formality k realizaci stavebních prací. To vše v oblasti Ústí nad Labem a okolí.