• Detail firmy

Ing. Roman Holý - ELCOPOR

Základní popis

Poskytování poradenství a pořádání školení v oblasti tvorby a ochrany životního prostředí a environmentálního managementu

Adresa

Krasnoarmejců 2092/5
700 30 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73945684

Výrobky, činnosti

Poradenské, právní a konzultační služby

Poskytování poradenství a pořádání školení v oblasti tvorby a ochrany životního prostředí a environmentálního managementu

Kontaktní údaje

E-mail: ekolpor@ekolpor.cz

Kontaktní osoba

Roman Ing.Holý - Jednatel

Mobil: +420 728 830 345
E-mail: ekolpor@ekolpor.cz
WWW: www.ekolpor.cz
Další firmy v oboru

LITABA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní energetické poradenství a odbornou pomoc při řešení projektu Modrozelená úsporám. Zaměřujeme se na snižování nákladů za energie včetně zpracování analýzy ZDARMA. Zajišťujeme optimalizaci distribučních sazeb, snížení spotřeby vody, energetický audit a průkazy energetické náročnosti budov. Nabízíme volná místa pro nové kolegy, obchodníky a spolupracovníky v oblasti energetiky.

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě

Nabízíme komplexní služby hygienické a klinické laboratoře se sídlem v Ostravě. Provádíme analýzy vody, zeminy, kalů, ovzduší, potravin, medicinálních plynů, kosmetických výrobků, zdravotnických prostředků, sterilizátorů apod. V našich klinických laboratořích zajišťujeme diagnostiku bakteriálních, virových, parazitárních nákaz, mikrobiální vakcíny i diagnostiku tuberkulózy.

KUŘIDÉM PROJEKT s.r.o.

Specializujeme se na vypracování projektové dokumentace a inženýrskou činnost v oblasti stavitelství. Zajišťujeme vypracování projektové dokumentace pro rodinné a bytové domy,dřevostavby,provozovny,průmyslové stavby, sportovní a rekreační areály, objekty městské zástavby, drobné stavby, přestavby a další. Poskytujeme technický, stavební a autorský dozor, vyřízení ohlášení nebo stavebního povolení.