• Detail firmy

Ing. Roman Fröhlich

Základní popis

Nabídka ubytování v roubené chalupě s kapacitou 8 osob. K dispozici je společenská místnost s kachlovými kamny, vybavená kuchyň a 2 koupelny.

Adresa

Jílové u Držkova 135
468 22 Jílové u Držkova

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40244555
DIČ:  CZ6408201283

Výrobky, činnosti

Ubytování v roubené chalupě

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 561 223
E-mail: info@roubenka-jilove.cz
WWW: www.pronajemroubenky.cz

Kontaktní osoba

Ing. Roman Fröhlich - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jana Hübnerová

Nabízíme komfortní ubytování ve dvou penzionech rodinného typu v Jizerských horách - Albrechtice, u sportovního horského centra Špičák nedaleko Tanvaldu. Oba penziony jsou vedle sebe, vetší má kapacitu 24 lůžek, menší 14 lůžek a 2 přistýlky. U penzionu je venkovní bazén a parkoviště. Volné termíny pro ubytování jsou pouze od dubna do června a od září do prosince. Ostatní měsíce máme plně obsazeno.

PETRA AH, s. r. o.

Hotel Petra nabízí kvalitní ubytování v Liberci v atraktivní lokalitě pod Ještědem a zároveň 10 minut od centra Liberce. Hotel je ideální pro rodiny s dětmi i konání firemních akcí. V celém hotelu je zajištěný bezbariérový přístup.

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Poskytujeme komplexní cestovní služby pro zajištění Vašich turistických i obchodních cest. Nabízíme rezervace letenek online 24 hodin denně, pronájem aut v zahraničí, zajištění parkování na letišti v Praze a Vídni a samozřejmě také komplexní vízový servis. Zprostředkováváme zahraniční zájezdy a dovolené na míru.