• Detail firmy

Ing. Robert Wildner

Základní popis

Dárky z vlastních, potisk na hrnek, polštáře, trička, plyšáky a jiné dárky.

Adresa

Provaznická 1646
739 34 Šenov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61953202
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dárek od srdce

Dárky z vlastních fotek, potisk na hrnky, trička, polštáře, plyšáky, podložky pod myš, kryty na mobil a další.

Kontaktní údaje

E-mail: darek@darekodsrdce.cz
WWW: www.darekodsrdce.cz

Kontaktní osoba

Ing. Robert Wildner - Majitel

Mobil: +420 777 332 065
E-mail: darek@darekodsrdce.cz

Monika Wildnerová

Další firmy v oboru

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.

Factory velkoplošný tisk s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu reklamy. Specializujeme se na velkoplošný tisk. Dále provádíme digitální tisk, sublimační tisk, sítotisk, rotační sítotisk. Věnujeme se reklamním polepům a zabýváme se rovněž strojovým vyšíváním. Zajišťujeme prodej vlajkových stožárů, výrobu vlajek, cyklodresů, batohů, designových sportovních tašek, kufříků, ledvinek, divadelních rekvizit apod.

BETIS spol. s r.o.

Nabízíme kompletní marketingové, polygrafické, reklamní a grafické služby. Zajišťujeme grafické návrhy reklamy, potisk reklamních předmětů, tisk barevných plakátů, tisk barevných letáků, velkoplošný digitální tisk, tisk velkoformátové reklamy, tisk jednobarevných letáků, ofsetový tisk plakátů, tisk publikací, katalogů a brožur. Realizujeme digitální i ofsetový tisk.