• Detail firmy

Ing. Richard Kšír

Základní popis

Velkoobchodní prodej náhradních dílů pro všechny druhy i značky automobilů. Nabídka olejů, kapalin, baterií, výfuků, katalyzátorů a podobně.

Adresa

Škrdlovice 181
592 21 Škrdlovice u Žďáru

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48888567
DIČ:  128-6805041375
Rok založení:  1993

Výrobky, činnosti

Náhradní díly ŠKODA, LADA, VAZ

- exportér a dodavatel

Kontaktní údaje

Telefon: +420 566 659 141
Fax: +420 566 659 143
E-mail: rksir@solex.cz
WWW: www.solex.cz

Kontaktní osoba

Ing. Richard Kšír - Majitel

Telefon: +420 602 211 940

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TOMMY, s.r.o.

Zabýváme se opravou tahačů, nákladních vozidel a návěsů především značky Volvo, ale po domluvě opravujeme i jiné značky. Zajišťujeme diagnostiku motorů a vzduchotechniky, autoelektrikářské práce. Prodáváme nové i použité náhradní díly značky Volvo. Realizujeme rovněž přestavby a speciální úpravy.

Pneuservis - Jiří Šebera

Provozujeme pneuservis v Pelhřimově. Provádíme opravy poškozených pneumatik a duší, huštění pneumatik plynem, výměny pneumatik a ekologickou likvidaci opotřebovaných pneumatik. Prodáváme pneumatiky, disky a autobaterie na osobní a nákladní vozidla i na traktory. Dále zajišťujeme mechanické opravy vozidel, STK, laserovou geometrii, čištění a plnění klimatizací a další běžné autoservisní služby.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.