• Detail firmy

Ing. Richard Heger

Základní popis

Nabídka poradenské činnosti a služeb v oblasti bezpečnosti práce, ochrany zdraví při práci a požární ochrany+ Provádíme provozní, vnitřní i tlakové revize tlakových nádob včetně školení obsluhy.

Adresa

Písečná 1159
757 01 Valašské Meziříčí

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64133702

Výrobky, činnosti

bezpečnosti práce

Nabídka poradenské činnosti a služeb v oblasti bezpečnosti práce, ochrany zdraví při práci a požární ochrany

Kontaktní osoba

Ing. Richard Heger - Jednatel

Mobil: +420 603 429 079
E-mail: info@profi-bozp.cz
E-mail: richardheger@email.cz
WWW: www.profi-bozp.cz
Další firmy v oboru

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.

ELVI - PETR VIČAN

Vyrábíme jednofázové síťové, bezpečnostní, oddělovací a toroidní transformátory kusově i velkosériově. Zaměřili jsme se na speciální nestandardní vinutí a opravy atypických vinutí. Na zakázku vyrábíme vysokonapěťové transformátory do 100 KV apod. Naši výrobu jsme rozšířili ještě o kabeláže, kabelové svazky a stříhání vodičů i bužírek.

SKALI - S - ELEKTRO Zdeněk Skalka

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže včetně projektování. Zajišťujeme rovněž revize elektriky, spotřebičů a elektrického nářadí, výchozí a pravidelné revize hromosvodů a uzemnění i elektrorevize při kolaudacích nových staveb nebo pro přihlášky k odběru elektřiny. Kompletní informace o činnosti firmy naleznete na našich internetových stránkách.