• Detail firmy

Ing. Renny Vachek, Ph.D.

Základní popis

Zpracování výpočtů, projektů a výkresů pro ozubená kola, převody, převodovky, jednoúčelové a tiskařské stroje. Nabízíme statické a dynamické FEA analýzy. Distribuce programu na geometrický a pevnostní výpočet ozubení, hřídelí a strojních součástí.

Adresa

K Ráji 24a
301 65 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63520532

Výrobky, činnosti

strojírenská konstrukce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 538 183
E-mail: info@vachex.eu
WWW: www.vachex.eu/contact.html

Kontaktní osoba

Ing. Ing. Renny Vachek, Ph.D. - Jednatel

Mobil: +420 603 457 218
E-mail: vachek@vachex.eu
Další firmy v oboru

KOVO - HOLUB Nepomuk s.r.o.

Zabýváme se komplexní kovovýrobou dle požadavků zákazníka. Provádíme zámečnické a svářečské práce. Vyrábíme železné a hliníkové kontejnery a pevné nástavby nákladních automobilů.

Jiří Bozděch

Věnuji se kovovýrobě. Specializuji se na zakázkovou výrobu zábradlí, schodů, vrat, dvířek či různých konstrukci z oceli i nerezu. Vyrábím rovněž atypické bytové doplňky a jiné kovové drobnosti. Garantuji kvalitně odvedenou práci a příznivé ceny. Ukázky realizovaných zakázek naleznete na webových stránkách firmy.

KOVOVÝROBA FEJSAL

Zabýváme se svařováním ocelových, nerezových a hliníkových konstrukcí a obráběním na CNC i klasických strojích. Naše výrobky nachází využití v různých odvětvích průmyslu, především v energetice a strojírenství, ale i v stavebnictví, vyrábíme např. stavební dílce na balkony. Zakázky realizujeme buď dle dokumentace zákazníka, nebo zajistíme projekt na klíč ve spolupráci s projekční kanceláří.