• Detail firmy

Ing. Radovan Sochor

Základní popis

Hotel nabízí ubytování ve stylových pokojích, kavárnu a společenský sál pro pořádání konferencí, firemních školení, rautů, plesů a svateb.

Adresa

Železný Újezd 27
335 63 Číčov

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72226129

Výrobky, činnosti

Hotel

Hotel nabízí ubytování ve stylových pokojích, kavárnu a společenský sál pro pořádání konferencí, firemních školení, rautů, plesů a svateb.

Kontaktní údaje

Telefon: 371 580 371
E-mail: info@hotelnepomuk.cz
WWW: www.hotelnepomuk.cz

Kontaktní osoba

Radovan Ing. Sochor - Majitel

Mobil: +420 725 810 257

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Josef Vanický

Poskytujeme stravování pro firmy i jednotlivce v naší jídelně. Rozvoz obědů do firem po Plzni a okolí. Cateringové služby, provozování kantýn. Výhodné ceny!

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.

FRAM účetní a daňová kancelář, s.r.o.

Nabízíme daňové poradenství, odklady daně, zpracování DPH, kontrolní hlášení, elektronická podání, daně z příjmů a další daňová přiznání, vedení účetnictví. Jsme provozovatelem Plzeňské restaurace Příbram, kde mimo jiné nabízíme rozvoz obědů jak do firem, tak soukromým osobám. Do nabídky patří také pronájem salónku a školící místnosti pro 50 osob.