• Detail firmy

Ing. Radovan Kovařovic

Základní popis

Realizace zakázek související s elektronikou a specializací na systémy odvodu kouře a tepla, systémy světlíkových ventilací a průmyslovou elektroniku

Adresa

Lesní 1401/3
500 08 Nový Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72878771

Výrobky, činnosti

Průmyslová elektronika

Kontaktní údaje

E-mail: radovan@kovarovic.cz

Kontaktní osoba

Ing. Radovan Kovařovic - Jednatel

Mobil: 603 114 504
Další firmy v oboru

Tachografy Ostrava s.r.o.

Zabýváme se prodejem digitálních i analogových tachografů a nejrůznějšího příslušenství. Dodáváme tachografy, induktivní, rotační a KITAS snímače, tachografové kotouče, termopapíry, kabely ke KITAS snímači tachografů, pancéřové kabely a mnoho dalšího. Realizujeme rovněž opravy analogových tachografů.

LCV Praha, s.r.o.

Zaměřujeme se na laserové značení, gravírování, navařování, řezání a vrtání laserem. Dodáváme CO2 lasery, vláknové lasery, lasery na svařování, lasery na navařování, lasery pro značení a gravírování či lasery pro přesné řezání a vrtání.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.