• Detail firmy

Ing. Radovan Cop

Základní popis

Správa a údržba rekreačních objektů a jejich kontrola, údržba zahrad. Zajištění řemeslných služeb a pomoc při správních úkonech.

Adresa

Rádelská 50
463 12 Jeřmanice

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44528264

Výrobky, činnosti

Správa a údržba rekreačních objektů a zahrad

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 553 219
E-mail: takecare@takecare.cz
WWW: www.takecare.cz

Kontaktní osoba

Ing. Radovan Cop - Majitel

Další firmy v oboru

O.K.& BON, s.r.o.

Nabízíme zpracování stavební kovovýroby. Vyrábíme ploty, brány a zajišťujeme zpracování exteriérů pozemků. Provádíme rekonstrukce domů, ke kterým vypracujeme i individuální návrh.

Věra Ondráčková

Úklidové služby s garancí kvality poskytujeme v Brně a okolí. Zajistíme úklid domácností, kanceláří, úklid po malířích. Uklidíme obchodní domy, hromadné dopravních prostředky, administrativní budovy včetně výrobních a logistických areálů a budeme udržovat zelené plochy jako je trávní nebo dřeviny. Neztrácejte čas s úklidem a přenechte ho nám. Kontaktujte nás s Vašimi požadavky.

Helena Roubíčková Květiny LorDDekor

Provozujeme ateliér svatebních kytic, květinářství a zahradnictví v Praze a širém okolí. Navrhujeme a realizujeme svatební květinové výzdoby, květinové dekorace na stůl, květinové výzdoby hotelů, restaurací a firem, vytváření květinových věnců a rozvoz květin. Zajišťujeme udržovací zahradnické práce, sekání trávníků a porážení stromů pro soukromé zahrady i firemní prostory.