• Detail firmy

Ing. Radim Rozumek

Základní popis

Provádím překlady, korektury a lokalizaci z anglického do českého jazyka. Specializuji se na překlady z oblasti letectví, výpočetní techniky, strojírenství. Typickými dokumenty jsou manuály, technické dokumenty, návody, software, webové stránky,..

Adresa

Bartošova 32
750 02 Přerov I - Město

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87535246
DIČ:  CZ7610234852

Výrobky, činnosti

Provádím překlady, korektury

Kontaktní údaje

E-mail: joachym@seznam.cz
WWW: rozumek.preklada.cz/

Kontaktní osoba

ing. Radim Rozumek - Manažer projektu

Telefon: +420 604 219 815
E-mail: joachym@seznam.cz
Další firmy v oboru

Jana Zamorová

Specializuji se na překlady, tlumočení a vyučování španělštiny. Zajišťuji překlady textů a dokumentů napříč všemi obory lidské činnosti. Doplňkově překládám i z a do portugalštiny. V rámci výuky španělštiny nabízím individuální hodiny pro začátečníky i pokročilé, doučuji středoškolské a vysokoškolské studenty. Učím rovněž češtinu španělsky a portugalsky hovořící cizince a studeny ZŠ a SŠ.

Bc. Sabina Zlesák

Specializuji se na tlumočení a překlady z němčiny do češtiny a naopak. Zajišťuji rovněž překlady ze slovenštiny do češtiny. Překládám technické, obchodní, právní i reklamní texty, obecné texty z oblasti lékařství či kultury. Kancelář mám v Praze 8, objednávky přijímám e-mailem nebo telefonicky. Ceník překladů Vám zašlu na vyžádání, smluvním partnerům poskytuji slevy.

Ing. Vladimír Kučera - Překladatelství

Specializujeme se na technické překlady z angličtiny, němčiny a francouzštiny do češtiny. Máme odborné znalosti pro překlady textů týkající se NC-techniky, strojírenství a elektrotechniky. Zajistíme překlady textů a publikací z českého jazyka do němčiny a angličtiny. Nabízíme překlady obchodní korespondence. Rychlé jednání, dodání elektronicky.