• Detail firmy

Ing. Radek Zlámal

Základní popis

Společnost nabízí přepisy 8 i 16 mm filmů a videozáznamů na DVD i audiozáznamů na CD. Vyrábí CD i DVD včetně potisku.

Adresa

Podlesí II 4933
760 05 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10571213
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- videozáznamy rodinných, společenských a firemních událostí, zpracování videozáznamů na počítači, převod (digitalizace) videozáznamů na nosiče DVD, přepisy 8 mm filmů na nosiče VHS, DVmini, DVCAM, DVD, přepisy 16 mm filmů na nosiče VHS, atd...

Kontaktní osoba

Ing. Radek Zlámal - Majitel

Další firmy v oboru

QSDATA

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti snímačů a tiskáren čárových kódů. Dodáváme systémy čárových kódů, RFID, tiskárny, snímače, přenosné terminály pro sběr dat včetně spotřebního materiálu, jako jsou etikety, barvící pásky TTR, textilní visačky a mnoho jiného. Kompletní sortiment zboží naleznete na našich webových stránkách.

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.

Ing. Jan Vydržel

Zabýváme se správou sítí a databází. Poskytujeme poradenství v oblasti informačních technologií. Nabízíme hostingové a související činnosti, tvorbu e-shopů, zpracování dat.