• Detail firmy

Ing. Pospíšil Květoslav

Základní popis

Specializujeme se na prodej kompresorů a pneumatického nářadí, stavební a měřící techniky. Poskytujeme odborné poradenství. Nabízíme vzduchové nářadí, balancéry, pístové a šroubové kompresory, potrubní lasery, nivelační přístroje, vodováhy, sušičky vzduchu, vzduchové rozvody, elektrocentrály, brusky, vrtačky, utahováky, pneumatické nářadí a další.

Adresa

Sladkovského 160/53a
783 71 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62346911
DIČ:  CZ7001185323
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Prodej kompresorů Olomouc

Zabýváme se prodejem kompresorů. Nabízíme pístové a šroubové kompresory o výkonnosti od 10,5 m³/hod. do 792 m³/hod. Prodáváme minikompresory.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 887 811
E-mail: info@smt-ol.cz
WWW: www.kompresoryorlik.eu
E-shop: www.mericitechnika.eu

Kontaktní osoba

Ing. Květoslav Pospíšil - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.