• Detail firmy

Ing.Pospíšil Karel

Základní popis

Výroba zimních zahrad, prosklených pergol, zádbeří, garážových stání. Pergoly zasklené sklem. Specializace: okrasné, viktoriánské a solární skleníky.

Adresa

Babákova 2198/7
148 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15001041
DIČ:  CZ5805152397
Rok založení:  1992
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Dodávka tvarově složitých zimních zahrad

Dodávka tvarově složitých zimních zahrad, okrasných a solárních skleníků.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 778 089 742
E-mail: viktorian.cz@centrum.cz
E-mail: viktorian.ipk@centrum.cz
WWW: www.viktorian.cz

Kontaktní osoba

Ing. Karel Pospíšil - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

INTERPROJEKT s.r.o.

Společnost zajišťuje projekční a inženýrskou činnost. Nabízíme Vám technický dozor investora a různé druhy staveb. Mezi naši nabídku staveb patří například stavby městských infrastruktur, vodohospodářské a další. Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám podáme veškeré informace k tomu, co Vás zajímá.

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.