• Detail firmy

Ing. Petra Vanduchová

Základní popis

Nabízím poradenství v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany a podnikové ekologie, zavedení systému managementu kvality a environmentu dle ISO.

Adresa

Vidče 110
756 53 Vidče

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75876531
DIČ:  CZ7959275841

Výrobky, činnosti

Poradenství v oblasti bezpečnosti práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 509 057
E-mail: bozp.po.eko@email.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petra Vanduchová - Majitel

Další firmy v oboru

EKODAT LITVÍNOV s. r. o.

Naše společnost se zabývá zpracováním podvojného účetnictví, komplexním zpracováním mezd, daňového poradenství a zajištěním auditu. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, družstva a neziskové organizace. Vedení mzdové evidence a personalistiky. Nabídka poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.

Doc. Ing. Miroslav Hájek, Ph.D.

Zajišťujeme zavádění nákladového účetnictví materiálových toků dle platných norem. Zpracování finanční analýzy Vaší společnosti. Zpracováváme nefinanční část výročních zpráv dle příslušných norem. Zpracováváme environmentální manažerské účetnictví, nebo účetnictví udržitelného rozvoje. Navrhujeme a zpracováváme propagaci firem v oblasti udržitelného rozvoje. Nabízíme vhodné veřejné podpory.

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.