• Detail firmy

Ing. Petra Vanduchová

Základní popis

Nabízím poradenství v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany a podnikové ekologie, zavedení systému managementu kvality a environmentu dle ISO.

Adresa

Vidče 110
756 53 Vidče

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75876531
DIČ:  CZ7959275841

Výrobky, činnosti

Poradenství v oblasti bezpečnosti práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 509 057
E-mail: bozp.po.eko@email.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petra Vanduchová - Majitel

Další firmy v oboru

ARSAKTA

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti účetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Poskytujeme poradenství malým a středním firmám při vzniku společnosti i v jejím každodenním chodu. Zpracujeme daňovou evidenci, daňová přiznání a další. Věnujeme se digitalizaci a archivaci účetních záznamů. Zastoupíme Vás na úřadech a připravíme Vás na audit.

Ing. Richard Kratochvíl

Nabízíme komplexní služby architektonického ateliéru, který se zaměřuje na stavební projekty. Zabýváme se zpracováním projektové dokumentace k výstavbě rodinných a bytových domů či rekonstrukcí. Nabízíme zpracování Průkazů energetické náročnosti.

2H ECONOMY s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence. Zajišťujeme mzdovou agendu, zastupování klientů na úřadech, podklady pro úvěry apod. Součástí nabízených služeb je rovněž ekonomické poradenství, finanční analýzy a daňové optimalizace. Ručíme za správnost vedení účetnictví a zákazník je pro nás vždy na prvním místě.