• Detail firmy

Ing. Petra Romportlová

Základní popis

Linguaprofessional - jazyková škola s individuálním přístupem. Přípravné kurzy na FCE, CAE, IELTS, BEC, apod. Kurzy prezentačních dovedností, atd.

Adresa

Čáslavská 1160
537 01 Chrudim IV

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71923900
  • Služby

Výrobky, činnosti

Jazyková škola

Pořádáme jazykové kurzy v malých skupinkách a firemní jazykové kurzy v Praze. Kurzy angličtiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, němčiny, ruštiny, apod.

Kontaktní osoba

Petra Tumova

Mobil: +420 733 774 524
E-mail: petra@linguaprofessional.cz

Ing. Petra Romportlová - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EXPERIA GROUP s.r.o.

Zabýváme se profesionálními službami v oblasti IT/ICT. Portfolio našich služeb zahrnuje externí správu IT (outsourcing), cloudové služby, až po školení zaměstnanců. Poskytneme vám outsourcing přesně na míru – starosti s infrastrukturou sítě, problémy s IT i další rozvoj sítě můžete nechat na nás a vy se můžete věnovat klíčovým činnostem ve svém podnikání.

UNIT s.r.o.

Zajišťujeme školení, semináře a konference pro jednotlivce i firmy na klíč. Zabýváme se technickými obory, managerským vzděláním, legislativou a právem.

JAZYKY CZ s.r.o.

Naše jazyková instituce nabízí výuku anglického, německého, ruského, francouzského a španělského jazyka a výuku češtiny pro cizince. Pořádáme akreditované rekvalifikační kurzy a poskytujeme kvalitní tlumočnické služby.