• Detail firmy

Ing. Petr Večerka

Základní popis

Na eshopu naseobchody.cz najdete širokou nabídku bílého zboží, elektroniky a výpočetní techniky. V sortimentu značkových domácích spotřebičů si vybere opravdu každý. Zboží si můžete nechat zaslat až k vám domů nebo si jej vyzvednout osobně.

Adresa

28. října 141
742 83 Klimkovice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42029597
DIČ:  CZ6209110182

Výrobky, činnosti

Bílé zboží, elektronika a výpočetní technika.

Kontaktní údaje

E-mail: info@naseobchody.cz
WWW: www.naseobchody.cz/

Kontaktní osoba

Ing. Petr Večerka - Majitel

Mobil: +420 725 448 202
E-mail: info@naseobchody.cz
Další firmy v oboru

DIGESTOŘE MAAN

Zabýváme se prodejem špičkových digestoří od firmy MAAN. Dodáváme digestoře ostrůvkové, vestavěné - výsuvné nebo komínové. Zajišťujeme i prodej kompletního příslušenství.

Finiš Ostrava - Klimatizace, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na prodej a montáž klimatizačních a rekuperačních jednotek, systémů pro vytápění a ohřev užitkové vody, chladících a mrazících zařízení. Zakázky realizujeme na klíč, od poradenství, přes dodávky a montáž, až po zajištění servisu. Věnujeme se rovněž výrobě saun. Vyrobíme a namontujeme Vám domácí saunu přesně na míru Vašim požadavkům a přáním.

istG, spol. s r.o.

Zabýváme se kompletním prodejem výrobků pro domácnost a zahradu. Nabízíme širokou škálu zboží do kuchyně, úklidových potřeb, drobných elektrospotřebičů, do koupelny i do dílny. Vybrat si můžete i z výprodeje a akční nabídky. Snažíme se zákazníkům poskytnout ty nejlepší vychytávky a potřeby té nejvyšší kvality za bezkonkurenční ceny.