• Detail firmy

Ing. Petr Šváb

Základní popis

V e-shopu si můžete vybrat z veselých a pestrých textilních hraček. Nabízíme zvířátka, maňásky, panáky a jako vybavení dětského pokoje, obrázky z textilu, polštáře, deky a jinou výbavu pro děti. Vše je vyrobeno podle vlastních původních návrhů.

Adresa

Zálezlice 75
277 45 Zálezlice

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49524445

Výrobky, činnosti

Textilní hračky, bytové doplňky a věci pro děti

V e-shopu si můžete pro děti objednat ručně vyráběné textilní hračky. Pro zdokonalení dětského pokoje nabízíme pro děti další textilní výbavu.

Kontaktní údaje

E-mail: obchodniktjp32@seznam.cz
WWW: detem.obchodylevne.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Šváb - Majitel

Mobil: +420 603 849 893
E-mail: obchodniktjp32@seznam.cz
Další firmy v oboru

Eva Bőhmová

Věnuji se zakázkové textilní výrobě, se specializací na patchwork a quilting. Dále vyrábím nástěnné dekorace, obrazy a tapisérie. Kromě přikrývek, polštářů a ubrusů nabízím rovněž šití dětských dek a zavinovaček. Hledáte originální dárek nebo zajímavý doplněk do bytu? Neváhejte mě kontaktovat. Nabízím krásné kousky, šité s láskou.

Alena Kopecká - GALATEX

Naše firma se 25 let zabývá zakázkovým šitím a prodejem bytového textilu, látek, šicích strojů. Ušijeme Vám na míru závěsy, záclony, přehozy, polštářky a další. Vybavujeme bytovým textilem domácnosti, kanceláře, penziony, školy, restaurace, hotely.V druhé prodejně nabízíme dámskou a pánskou konfekci, oblečení pro volný čas, spodní prádlo, plavky.

Tena, a.s.

TENA, a.s. působí na česko-slovenském trhu od roku 1991. V posledních 15 letech TENA, a.s. intenzivně vyhledává originální výrobky pro vybavení bytů. Za tím účelem vytvořila novou divizi Decor-Elegant, která nabízí velký sortiment bytových doplňků se zaměřením na retro styly hlavně z období 1. poloviny minulého století. Jsou to hlavně stolní a stojací lampy, vycházkové hole, menší bílý nábytek.