• Detail firmy

Ing. Petr Šulc

Základní popis

Nabízím tvorbu webových stránek včetně zajištění webhostingu. Zajišťuji grafické návrhy log a vizitek.Zajišťujeme poradenství v oblasti životního prostředí jako jsou odpady, ovzduší, voda či chemické látky včetně externího vedení zákonných agend.

Adresa

Senovážné náměstí 1464/6
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15294668

Výrobky, činnosti

Nabízím

tvorbu webových stránek včetně zajištění webhostingu. Zajišťuji grafické návrhy log a vizitek.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 393 309
E-mail: web@whitecrow.eu
WWW: www.whitecrow.eu

Kontaktní osoba

Ing. Petr Šulc - Majitel

Další firmy v oboru

INPEK spol. s r.o.

Nabízíme své služby v oboru ekologie. Kontrolujeme znečišťování ovzduší stacionárními zdroji, poskytujeme poradenské služby - vyhotovujeme odborné posudky, provádíme autorizovaná měření emisí, imisí a pracovního prostředí, dále technická a garanční měření a analytické rozbory vzorků z oblasti měření emisí. Naši odborní pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oboru a dále se vzdělávají.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.

ŠVARCOVÁ ALENA Ing.

Poskytujeme poradenství zavádění systému managementu a ochrany životního prostředí pro firmy. Nabízíme školení systému managementu, školení interních auditorů, zavádění systémů environmentálního managementu, udržování systému managementu, školení EMS a systému managementu BOZP, poradenství při interních auditech či realizaci závěrečného poradenského auditu.