• Detail firmy

Ing. Petr Quis

Základní popis

Výroba, prodej a instalace komponentů pro automatizaci a CNC stroje.

Adresa

Štemplovec 23
747 74 Holasovice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48828793

Výrobky, činnosti

Výroba, prodej a instalace komponentů pro CNC

Výroba, prodej a instalace komponentů pro automatizaci a CNC stroje.

Kontaktní osoba

Petr Quis - Majitel

Telefon: +420 595 173 463
Mobil: +420 777 953 588
E-mail: info@cncshop.cz
WWW: www.cncshop.cz
Další firmy v oboru

DAVID LINDOVSKÝ METAL

Jsme firma zabývající se prodejem spojovacího materiálu, a to formou velkoobchodní a maloobchodní. Nabízíme celý sortiment dle norem ve všech pevnostních třídách a povrchových úpravách. Dodáváme kotevní techniku, brusivo, železářské zboží, vruty, závitové tyče, vrtáky do kovu, šroubováky, maticové a nástrčkové klíče, kladívka, měřidla, hřebíky a další. Více informací na internetových stránkách.

MIKRA METAL s. r. o.

Zabýváme se prodejem hutního materiálu ocelového i hliníkového. V naší nabídce naleznete nerezové ocelové a hliníkové plechy a svitky, ocelové tyče, hliníkové desky, příruby, nerezové a hliníkové jekly, ocelové kulatiny, bezešvé trubky, svařovaná kolena, ocelové T-kusy, hliníkové trubky kruhové, ocelové duté tyče, nerezové svařované tyče, čtyřhrannou i šestihrannou ocel a mnoho dalšího.

K + B armatury, s.r.o.

Zabýváme se prodejem průmyslových armatur především pro energetické, vodárenské, teplárenské, plynárenské a chemické odvětví průmyslu. Dále prodáváme příruby, trubky, trubkové ohyby, těsnící materiál, spojky, ventily, kohouty, šoupátka, klapky a další hutní materiál. V nabídce máme veškeré tuzemské armatury i většinu zahraničních produktů. Garantujeme kvalitu, nízké ceny a krátké dodací termíny.