• Detail firmy

Ing. Petr Motl

Základní popis

Opravy a servis kování oken a dveří (hliník + plast), kování: SCHÜCO, HUECK+HARTMANN, ROTO. Dodávky skel izolačních, bezpečnostních a protipožárních.

Adresa

Zahrádkářů 298/13
190 15 Praha 9 - Satalice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75192942

Výrobky, činnosti

Dodávky skel izolačních, bezpečnostních

Opravy a servis kování oken a dveří (hliník + plast), kování: SCHÜCO, HUECK+HARTMANN, ROTO. Dodávky skel izolačních, bezpečnostních a protipožárních. Opravy lehkých obvodových plášťů budov, poškozených prvků fasád, obkladových panelů, kamene.

Kontaktní osoba

Ing. Petr Motl - Majitel

Mobil: +420 720 136 805
E-mail: pm.motl@centrum.cz
WWW: www.fosm.cz
Další firmy v oboru

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

Plancher s.r.o.

Specializací společnosti je pokládka podlahových krytin (vinyl, dřevo, lamino, PVC) a zakázková výroba nábytku. Posuvné dveře, interierové a vstupní dveře, půjčovna brusek.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.