• Detail firmy

Ing. Petr Mezera

Základní popis

Nabízíme ekonomický informační systém Kaiser SQL.

Adresa

Zahradní 278
330 01 Kyšice

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14685337

Výrobky, činnosti

Ekonomický informační systém Kaiser SQL.

Kontaktní osoba

Ing. Petr Mezera - Majitel, Ředitel

Mobil: +420 602 340 127

Pobočky

Ing. Pavel Šlajs
Komenského 77
340 12 Švihov

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Agentura EPPO s.r.o.

Naše společnost sídlí v Plzni a poskytuje kompletní účetní servis. Zajišťujeme vedení podvojného účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy, poradenství v oblasti daní, rekonstrukci účetnictví apod. Součásti našich služeb je rovněž zastupování klientů na úřadech. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete na našich webových stránkách.

ÚČETNICTVÍ ŠUMAVA s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou evidenci, ekonomické analýzy podniků a podnikatelů. Zajišťujeme daňové poradenství včetně zastupování na úřadech. Věnujeme se poradenství ve strategickém a organizačním vývoji, hodnocení vývoje firmy a další. Dohlédneme na aplikaci daňových předpisů ve firmě. Nově nabízíme vypracování německého daňového přiznání fyzickým osobám zaměstnaným v SRN.

Daňová kancelář - Ing. Josef Šlajs

Naše společnost se již řadu let věnuje vedení kompletního účetnictví. Zajistíme Vám vypracování daňové evidence a daňových přiznání. Daňové poradenství, které vám nabízíme, Vám poskytne právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí. Dále nabízíme služby v oblasti mezd - vedení mzdové agendy.