• Detail firmy

Ing. Petr Kratochvíl

Základní popis

Natáčení, střih, velkoplošná videoprojekce a výroba DVD. Nabídka pronájmu projekční techniky, videokamer a videotechniky. Zajištění natáčení a střihu videa, velkoplošné videoprojekce a výroby DVD. Nabídka pronájmu projekční techniky, videokamer, atd.

Adresa

Jílovská 1157/55
142 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40785912
DIČ:  CZ5904020199

Výrobky, činnosti

Nabídka pronájmu

projekční techniky, videokamer a videotechniky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 493 569
Telefon: +420 241 490 207
Mobil: +420 603 419 076
E-mail: info@profivideo.cz
E-mail: pk@profivideo.cz
WWW: www.profivideo.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Kratochvíl - Majitel

Helena Kratochvílová

Mobil: +420 603 263 233
Další firmy v oboru

WICOM s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti ochrany majetku a osob. Zajišťujeme projekci, montáž a servis zabezpečovacích systémů. Montujeme systémy EZS, kamerové systémy, systémy kontroly vstupu apod. Zaměstnáváme pracovníky s odbornými znalostmi, kteří jsou pravidelně školeni a díky bohaté praxi v oboru nabízíme služby na vysoké úrovni. Neváhejte nás kontaktovat!

Dorian HANUŠ

Smyslem je pomoc zákazníkům v realizaci jejich přání a potřeb v oblasti dokumentární a reklamní tvorby. Potřebujete reportážní fotografie, výtvarnou či reklamní fotografii nebo videokatalog svých výrobků a služeb? Samozřejmě Vám nabízíme také reklamní a výukové videopořady, stejně jako reportáž či dokument z Vašich akcí. Video Vám natočíme a zpracujeme. Vše umíme zachytit i pod vodou.

NOVA LIGHTING s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme profesionální osvětlovací techniku pro divadla, televizní studia či hudební kluby a další stacionární i mobilní systémy scénického a efektového osvětlení. Zajišťujeme rovněž servis osvětlovací techniky, slaboproudé a silnoproudé rozvody, rekonstrukce a vybavení rozvoden. Katalog produktů a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.