• Detail firmy

Ing. Petr Jaroš

Základní popis

Kuchyňské studio nabízí kompletní servis - grafické zpracování, poradenství, realizace kuchyní. Zajistíme montáž i dovoz.

Adresa

kpt. Rubena 481
667 01 Židlochovice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47183799

Výrobky, činnosti

Nabízíme komplexní řešení kuchyní

, grafický návrh, odborné poradenství, montáž, dovoz i odvoz kuchyní, elektrospotřebiče všech značek, dřezy, baterie, doplňky. Kuchyně Camelot od firm

Kontaktní údaje

E-mail: info@camelotkuchyne.cz
WWW: www.sykorakuchyne.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Jaroš - Jednatel

Telefon: +420 549 212 103
Mobil: +420 777 906 091
E-mail: jaros@camelotkuchyne.cz
WWW: www.camelotkuchyne.cz
Další firmy v oboru

D.O.S.P., v.o.s.

Specializujeme se na zakázkové stolařské práce od návrhu, výroby až po montáž. Zajišťujeme výrobu, opravy a montáž oken a dveří, výrobu a montáž dřevěných schodišť, výrobu masivního nábytku, montáže dřevěných obkladů, renovace starého nábytku, stavbu zahradních altánů a domů včetně dřevěných pergol.

INTERIERY TOMAN s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na zakázkovou výrobu nábytku. Vyrobíme Vám jakýkoliv nábytek dle Vašeho nebo námi navrženého návrhu, včetně atypického. Na všechen náš nábytek poskytujeme 3-letou záruku. Ve spolupráci s našimi obchodními partnery zajistíme rovněž další služby, které s instalaci nábytku souvisí, jako např. dodání elektrospotřebičů, sanity apod.

Ján Mikula - Truhlářství

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od roku 2002. Každý kus námi vyrobeného nábytku je originál, proto je pro nás důležité osobní jednání, kde nám nastíníte Vaše představy a my Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Kromě nábytku vyrábíme také interiérové dveře, obložky či schody a umíme vyrobit i nábytek atypický. Naší prioritou je 100% spokojenost zákazníka, který se k nám rád vrací.