• Detail firmy

Ing. Petr Horký

Základní popis

Jsme specializovanou společností pro vývoj, výrobu a dodávky závorových parkovacích systémů s vysokou užitnou hodnotou a funkční spolehlivostí.

Adresa

Svatováclavská 894
686 01 Uherské Hradiště

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02028689
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Parkovací systém

Parkovací systém pro zpoplatněné parkování

Kontaktní údaje

E-mail: parksystem@parksystem.cz
WWW: parksystem.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Horký

Mobil: +420 734 313 660
E-mail: parksystem@parksystem.cz
Další firmy v oboru

Blum-Novotest s.r.o.

Nabízíme laserové nebo dotekové sondy k měření a kontrole nástroje, měření obrobku a měřícího softwaru. Zajišťujeme kompletní technický servis včetně instalace a implementace do výroby. Dotykové sondy Blum jsou efektivním řešením ke zvýšení přesnosti a produktivity výrobního procesu.

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.

MM39 s.r.o.

Poskytuje zákazníkům cloudové řešení CRM systému, komplexního řešení pro kontrolling, reporting, agendu a docházku mobilních pracovníků a management produktového portfolia pro retailové společnosti - Trade Radar.