• Detail firmy

ING. PETR HERBOLT

Základní popis

Realizujeme bytové, občanské a průmyslové stavby a všechny druhy stavebních prací. Fasády včetně zateplení, montáže sádrokartonu, půdní vestavby, montáž plastových oken, sanační omítky a pokládka zámkové dlažby. Provádíme zámečnické práce.

Adresa

Antonína Uxy 881/7
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10358552
DIČ:  CZ510624068
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  12
  • Služby

Výrobky, činnosti

Bytové a občanské stavby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 241 247
Mobil: +420 603 439 888
Fax: +420 377 241 247
E-mail: petr.herbolt@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Herbolt - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Mobilheim Plzeň - Michal Suchý

Naší specializací jsou mobilní domy pro rekreaci i bydlení. Nabízíme celoroční a zateplené mobilní domy k bydlení, které poskytují komfort a zároveň jsou velmi nenáročné. Pomůžeme Vám i s financováním mobilních domů. Rovněž dodáváme náhradní díly pro mobilní domy.

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.

PROJECT PLUS KLATOVY, spol. s r.o.

Naše společnost sídlí v Klatovech - Lubech a zabývá se výstavbou inženýrských sítí a realizaci vodohospodářských staveb. Zajišťujeme výstavbu kanalizací, vodovodů, čistíren odpadních vod atd. Rekonstruujeme a obnovujeme vodní nádrže, provádíme revitalizace a úpravy vodních toků, výstavby odvodňovacích zařízení včetně údržby, zemní práce. Seznam používané techniky naleznete na našich www stránkách.