• Detail firmy

Ing. Petr Havlík - HP průmyslová elektronika

Základní popis

Nabízíme vývoj, konstrukci a výrobu prvků pro průmyslovou automatizaci. Přístrojové panely,přístrojové skříně, plechové kryty z hliníku, přístrojová pouzdra.

Adresa

Televizní 2615
756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41103238
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Přístrojové panely, přístrojové skříně a pouzdra

Vyrábíme z hliníkových plechů přístrojové panely a skříně, pouzdra pro menší elektronické přístroje, kompaktní pouzdra na přístroje z AL slitin

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 115 473
Mobil: +420 602 261 444
WWW: www.hpelektronika.cz
E-shop: info@hpelektronika.cz

Kontaktní osoba

ing. Petr Havlík - Majitel

Mobil: +420 602 261 444
E-mail: info@hpelektronika.cz
Další firmy v oboru

TAURID Ostrava s.r.o.

Naše společnost se specializuje na služby v oblasti řízení výrobních procesů, které zajišťujeme pro zákazníky po celém světě. Služby poskytujeme komplexně, od projekční činnosti, přes vývoj softwarových modulů, dodávky a výrobu, až po záruční i pozáruční servis.

Lubomír Vlk

Poskytujeme odborné služby v oblasti elektrikářských prací. Zaměřujeme se na silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, hromosvody, rozvaděče NN, elektronické zabezpečovací systémy, televizní rozvody a systémy, domácí telefony a videotelefony, strukturované kabeláže apod. Provádíme měření termokamerou, revize elektrického ručního nářadí a mnoho dalšího.

EL-PO s. r. o.

Nabízíme kompletní řešení elektroinstalací a alternativní zdroje energie, a to od návrhu, projektování, instalace a servisu na zařízeních do 22kV, jakož i opravu a rekonstrukci elektroinstalací, osvětlení interiérů a exteriérů, realizaci datových rozvodů a ochranu objektů hromosvodovým systémem.