• Detail firmy

Ing. Petr Havel

Základní popis

Internetový obchod BIO-NANO.cz Od bylin a čajů až po nanotechnologie,tekuté sklo,koloidní stříbro,NanoPěnu,domácí solné jeskyně a impregnace povrchů.

Adresa

Jablonecká 719/1
190 00 Praha 9 - Prosek

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75488795
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nanopěna

NanoPěna je antibakteriální, zdravotně nezávadná aktivní pěna, která čistí a impregnuje na principu nanotechnologie. Čistí, leští, impregnuje (vytváří odolnou nanovrstvu) a konzervuje všechny lesklé a nesavé povrchy jediným snadným nanesením.

Kontaktní údaje

E-mail: info@bio-nano.cz
WWW: bio-nano.cz/

Kontaktní osoba

Alan Havel

Mobil: +420 602 696 613
E-mail: info@bio-nano.cz

Ing. Petr Havel - Majitel

Pobočky

Bc. Alan Havel
Na Úvozu 262
273 01 Žilina

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Helena Bauerová - Ceresport

Zajišťujeme lukostřelnici, kurzy lukostřelby i firemní a sportovní akce s lukostřelbou. Provozujeme internetový obchod zaměřený na distribuci kompletního vybavení pro lukostřelbu. V nabídce naleznete lukostřelecké kuše, luky, šípy, praky, terčovnice a terče, vytahováky šípů, batohy na lukostřelecké vybavení, nářadí pro lukostřelce, lukostřelecké tréninkové pomůcky a mnoho dalšího.

diving4luck - Pavel Krs

Zabýváme se prodejem potápěčského vybavení a provozujeme potápěčskou školu. Další naší činností je práce pod vodou, především vyhledání a vylovení předmětů z vody, z hloubky až do 20 m a 10 kg váhy předmětu. Provádíme rovněž kontrolu trupu lodi, příp. nafocení závad. Ostatní služby po individuální dohodě.

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.