• Detail firmy

Ing. Petr Grochal

Základní popis

Nabízíme kite kurzy a půjčovny - snowkiting, kiteboarding, landkiting, buggykiting pro jednotlivce i firemní teambuilding.

Adresa

Havlíčkovo náměstí 728/19
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48750379
DIČ:  CZ7311025568

Výrobky, činnosti

Sportovní kurzy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 807 518
E-mail: info@kite-kurzy.cz
WWW: www.kite-kurzy.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Grochal - Majitel

Mobil: +420 607 726 551
E-mail: petr@kite-kurzy.cz
Další firmy v oboru

Rock Empire s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem horolezeckých potřeb. Nabízíme horolezecké sedáky, lana, úvazky, karabiny, lezeckou obuv, přilby a další horolezecké potřeby. Také prodáváme a provádíme servis vybavení pro práci ve výškách. Poskytujeme revize techniky pro OOPP, poradenství a školení BOZP zaměřené na práci ve výškách.

Zdeněk Hrubý - HC compact

Specializujeme se na výrobu a prodej vybavení pro fitness, aerobic a domácí posilovny. Dodáváme rovněž vybavení do nemocnic a rehabilitačních zařízení. Jsme autorizovaným prvním a největším prodejcem společnosti KETTLER v ČR. Na zboží poskytujeme 3-letou záruku včetně záručního a pozáručního servisu u zákazníka. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit!

Michal Řezáč - Plastové bazény a jímky

Vyrábíme plastové bazény, bazénové technologie a výrobky z PP, PE a PVC nejenom pro bazény. Nabízíme plastové nádrže, jímky a septiky, kanalizační a vodoměrné šachty. Dodáváme také plastové nádrže na víno pro vinařství, které vyrábíme na zakázku.