• Detail firmy

Ing. Petr Gregor

Základní popis

Daňový poradce poskytuje právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb..

Adresa

Vostrovská 631/30
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13808028

Výrobky, činnosti

Účetní a auditorské služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 347 027
E-mail: gregor1570@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Gregor - Majitel

Pobočky

VOSTROVSKÁ 631 s.r.o.
Vostrovská 631/30
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Ing. Ferenc, s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti zpracování a vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství dle Vašich individuálních potřeb. Věnujeme se také zpracování mzdové a personální agendy. Garantujeme 100% správnost vedení agendy, diskrétnost a spolehlivost.

ADRESDATA spol. s r. o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetnictví pro právnické i fyzické osoby. Zajišťujeme vedení účetnictví, zpracování podvojného účetnictví, mzdovou agendu, zpracování daňových přiznání, zastupování klientů na úřadech a další služby, které s účetnictvím souvisí, včetně přehledů zdravotního a sociálního pojištění.

GENIUS AF LTD

Naše služby jsou zaměřeny na dvě oblasti, a to na registrace společností v Anglii a vedení účetnictví. V souladu se zákony pomáháme podnikatelům s vyhledáním optimálního daňového prostředí a odstraněním případných překážek, tak aby ve svém podnikání neprodělávali, ale vydělávali.