• Detail firmy

Ing. Petr Dytrych

Základní popis

Nabízíme bezpečnostní sprchy Carlos Arboles, Trionyx, Broen určené do provozů se zvýšeným nebezpečím styku s kyselinami a louhy

Adresa

Na Harfě 712/7
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71369571
  • Služby

Výrobky, činnosti

Sprchy bezpečnostní

Kontaktní osoba

Ing. Petr Dytrych - Majitel

Mobil: +420 608 480 790
E-mail: dytrych@dymapraha.cz
WWW: www.dymapraha.cz
Další firmy v oboru

Ma Maison Interiors, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem dřevěného nábytku z masivu, který vyrábíme na míru dle Vašich přání a požadavků. Nábytek vyrábí ručně naši kvalifikovaní truhláři, kteří mají bohaté zkušenosti v oboru. Specializujeme se na francouzský styl. Dále nabízíme bytové doplňky, množství sortimentu a dekorací do kuchyně a jídelen, do zahrad, bytový textil, osvětlení a další.

Milan Mašek - instalatérské potřeby, s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej instalatérských a topenářských potřeb. V naší nabídce nalezete nářadí, které rovněž půjčujeme, dále pak armatury, potrubí, tvarovky, sanitu a jiné zařizovací předměty. Zakoupené zboží Vám po domluvě přivezeme, v případě zájmu zprostředkujeme revizi či projekci. Poradenství při výběru materiálu je samozřejmostí.

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.