• Detail firmy

Ing. Petr Bína

Základní popis

Nabízíme kancelářský nábytek, kancelářské židle a křesla, dětské rostoucí židle a stoly s krátkou lhůtou dodání.

Adresa

Neapolská 325
109 00 Praha 10 - Horní Měcholupy

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46859101

Výrobky, činnosti

Kancelářský nábytek

Prodáváme značky Hobis, OfficePro, Mayer. Kompletně zařídíme váš kancelářský, obchodní či veřejný interiér od návrhu po montáž nábytku.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 222 250 455
E-mail: info@nabytek-rychle.cz
WWW: www.nabytek-rychle.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Bína - Majitel

Další firmy v oboru

Truhlářství Praha 8

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme bytový, kancelářský a zahradní nábytek z lamina i z masivu. Chcete-li vyrobit kvalitní interiérový nábytek, kuchyňskou linku, patro na spaní, pergolu či jiný truhlářský produkt, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme vstřícné jednání i ceny a splnění Vašich představ. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.

TRUHLÁŘSTVÍ Čergeť

Vyrábíme kvalitní nábytek - kuchyňské linky, bytový nábytek, kancelářský a zahradní nábytek, vybavení prodejen a salónů. Zabýváme se rovněž výrobou schodišť, zahradních domků, pergol, plotů apod. Fotogalerii realizací naleznete na našich internetových stránkách.

PPB services, s.r.o.

Hlavní činností společnosti je kovoobrábění a svařování hliníkových, ocelových a nerezových materiálů. Vyrábíme na míru stojany, regály a další nábytek do obchodních a kancelářských prostor. Dále se věnujeme výrobě kuchyňských linek a vestavěných skříní. Dodáváme kvalitní produkty za příznivé ceny. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Staňte se i Vy jedním z nich!