• Detail firmy

Ing. Petr Bílek

Základní popis

Elektrické revize provádíme v okolí Jablonce nad Nisou, Liberce, Vrchlabí, Špindlerova Mlýna, Hradce Králové, Jičína, Jilemnice, Turnova a Trutnova.

Adresa

Dolní Branná 22
543 62 Dolní Branná

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45961069
DIČ:  CZ5403100131

Výrobky, činnosti

Elektrické revize

Kontaktní údaje

E-mail: bilek7@seznam.cz
WWW: revizebilek.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Bílek - Majitel

Mobil: +420 602 426 296
E-mail: bilek7@seznam.cz
Další firmy v oboru

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.

SINTOP s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na služby v oblasti voda - topení - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáže ústředního vytápění, plynu, zdravotní techniky a servis plynových spotřebičů. Působíme v regionu východních Čech. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.