• Detail firmy

Ing. Pejsar Vítězslav

Základní popis

Konstrukce a následná výroba strojů a přípravků pro průmysl,tvarové kontrolní formy-gauge,jednoúčelové stroje, bloky,svařovací přípravky,pájecí stojánky a baterie,zařízení na optickou kontrolu tvaru a polohy,CNC obrábění, soustružení a frézování.

Adresa

Srnčí 460/3
460 14 Liberec XIV - Ruprechtice

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45066736
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Konstrukce a následná výroba strojů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 853 141

Kontaktní osoba

Ing. Vítězslav Pejsar - Majitel

Mobil: +420 725 853 141
Další firmy v oboru

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.

Václav Franěk ZÁMEČNICTVÍ

Specializujeme se na stavební zámečnictví. Vyrábíme na zakázku zámečnické konstrukce, strojírenské díly a celky, ploty, brány, vrata. Provádíme rovněž klempířské práce.

MONTY Urban s.r.o.

Navrhujeme, zhotovujeme a dodáváme regálové systémy do výrobních hal, skladů, archivů, kanceláří, dílen, obchodů apod. V našem sortimentu naleznete paletové, policové, konzolové, pojezdové a průjezdové regály, mezipatra a plošiny. V oblasti regálových systémů poskytujeme komplexní poradenství a revizní činnost. Rovněž se zabýváme výrobou jednoduchých železných konstrukcí.