• Detail firmy

Ing. Pavla Šarounová

Základní popis

Projektujeme rodinné domy. Realizujeme celé interiéry včetně stavebních úprav.Zajišťujeme design vestavného i solitérního nábytku.

Adresa

Pod Sady 100
675 21 Přibyslavice

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87097133

Výrobky, činnosti

Stavební úpravy

Kontaktní údaje

E-mail: info@cocici.com
WWW: www.cocici.com

Kontaktní osoba

Ing. Pavla Šarounová - Majitel

Mobil: +420 731 254 567
Další firmy v oboru

VODASERVIS s.r.o.

Navrhujeme a vyrábíme úpravny pitné, průmyslové, kotelní a bazénové vody. Dodáváme nerezové tlakové filtry, nerezové nádrže, plastové nádrže na chemikálie, provzdušňovací věže, beztlaké akumulační nádrže, sklolaminátové filtry, filtrační trysky apod. Provádíme hydrogeologické práce a vrty.

Koupelny Doležal

Rekonstrukcím koupelen a bytových jader se věnujeme již téměř 10 let. Provádíme obkladačské práce včetně bourání a zajišťujeme také dodávky veškerého koupelnového vybavení, od obkladů a dlažeb, přes sanitu, až po dveře či obložky. Při odběru zboží nad 10 000,- Kč nabízíme dopravu zdarma. Plánujete rekonstrukci koupelny nebo bytového jádra? Neváhejte a kontaktujte nás. Garantujeme 100% spokojenost.

PYXES s.r.o.

Kuchyňské linky, bytový a kancelářský nábytek, dveře a schodiště na míru - od grafického zpracování, zaměření a poradenství, přes realizaci a zajištění připojení spotřebičů, až po záruční i pozáruční servis. Návrhy na PC zpracujeme zdarma a poradíme s výběrem i s umístěním nábytku. Spotřebiče a materiál odebíráme od známých obchodních partnerů, jejichž seznam naleznete na stránkách firmy.