• Detail firmy

Ing. Pavla Kratochvílová

Základní popis

Vyrábím kancelářský nábytek, postele a koupelnový nábytek z masivu na zakázku. Dodávám kuchyně, zahradní nábytek, schody, dveře, komody a stoly.

Adresa

V Hruštičkách 549
551 01 Jakubské Předměstí

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88889360
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Vyrábím kancelářský nábytek a postele

Vyrábím kancelářský nábytek, postele a koupelnový nábytek z masivu na zakázku. Dodávám kuchyně, zahradní nábytek, schody, dveře, komody a stoly.

Kontaktní osoba

Ing. Pavla Kratochvílová - Jednatel

. Kratochvíl - Majitel

Mobil: +420 605 727 702
E-mail: truhlar-jan@seznam.cz
WWW: www.truhlar-jan.cz
Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!

Jiří Hlavatý

Prodáváme zdravotní matrace, postele, dřevěné rošty a doplňky pro zdravý spánek. Specializujeme se na výsuvné a výklopné postele, postele s úložným prostorem a sklápěcí postele. Vyrábíme postele na zakázku. Navštivte naše Studio zdravého spánku v Praze 4 kousek od metra Háje. Užijte si sladký spánek.