• Detail firmy

Ing. Pavla Kratochvílová

Základní popis

Vyrábím kancelářský nábytek, postele a koupelnový nábytek z masivu na zakázku. Dodávám kuchyně, zahradní nábytek, schody, dveře, komody a stoly.

Adresa

V Hruštičkách 549
551 01 Jakubské Předměstí

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88889360
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Vyrábím kancelářský nábytek a postele

Vyrábím kancelářský nábytek, postele a koupelnový nábytek z masivu na zakázku. Dodávám kuchyně, zahradní nábytek, schody, dveře, komody a stoly.

Kontaktní osoba

Ing. Pavla Kratochvílová - Jednatel

. Kratochvíl - Majitel

Mobil: +420 605 727 702
E-mail: truhlar-jan@seznam.cz
WWW: www.truhlar-jan.cz
Další firmy v oboru

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!

František Měsíc - STOLAŘSTVÍ

Zaměřujeme se na výrobu nábytku, dveří a vrat na zakázku. Dále vyrábíme kuchyně, ložnice, vybavení do jídelen a barů. Našim zákazníkům poskytujeme tvorbu návrhů a veškeré dodávky jsou včetně odborné montáže. Zaměřujeme se na Olomoucký kraj.

Rostislav Gabzdyl - STOLAŘSTVÍ

Naše stolařství poskytuje kvalitní práce v oblasti výroby zakázkové nábytku. Zabýváme se výrobou kuchyňských linek, kancelářského nábytku, nábytku do interiéru, schodišť a mnoho dalšího.