• Detail firmy

Ing.Pavel Stejskal

Základní popis

Provádíme TERMOSNÍMKOVÁNÍ ( termosnímky ) budov, lokalizaci závad elektroinstalace, sktytých vedení médií,diagnostika hrozících poruch elektromotorů, Výsledky v závěrečné zprávě.Konzultace pro nápravu stavu zdarma, doporučení stav.společností.

Adresa

Podstránská 18
627 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13066021

Výrobky, činnosti

TERMOSNÍMKOVÁNÍ

Kontaktní údaje

E-mail: stejskal.pave@seznam.cz
WWW: www.termosnimky.eu

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Stejskal - Majitel

Telefon: 773 879 703
E-mail: stejskal.pave@seznam.cz
Další firmy v oboru

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

3E system, s.r.o.

Zabýváme se distribucí a instalací dobíjecích stanic pro elektromobily v průmyslové nebo domácí verzi. Nabízíme dodávku kamerových a periodických systémů. Provádíme silnoproudé a slaboproudé instalace.

KARS, spol. s r.o.

Zajišťujeme prodej nejrůznějšího průmyslového zboží prvotřídní kvality. Nabízíme ventilátory, elektromotory, šnekové převodovky, čerpadla, elektroinstalační materiál, řemeslnické potřeby, čerpadla pro zvyšování tlaku, asynchronní elektromotory, pracovní oděvy a obuv, metrový textil apod.