• Detail firmy

Ing. Pavel Štohl, s.r.o.

Základní popis

Nabídka vzdělávacích, rekvalifikačních a jazykových kurzů.

Adresa

Václavské náměstí 132/6
669 02 Znojmo

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25349767

Výrobky, činnosti

vzdělávacích, rekvalifikačních a jazykové kurzy

Nabídka vzdělávacích, rekvalifikačních a jazykových kurzů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@stohl-znojmo.cz
WWW: www.stohl-znojmo.cz

Kontaktní osoba

Pavel Štohl - Majitel

Mobil: +420 515 221 865
Mobil: +420 608 331 180
Další firmy v oboru

IC&P Brno spol. s r.o.

Naše firma zajišťuje pro klienty veškeré služby, týkající se poradenství při zavádění, dokumentování, fungování a neustálém zlepšování systému managementu kvality podle norem řady ISO 9001, ISO 14001, ISO 13485 a OHSAS 18001. Pořádáme školení a cykly seminářů jako podporu při zavádění a údržbě systému kvality podle norem ISO. Specializujeme se na poradenství pro malé a střední firmy.

ŠIK FINANCE s.r.o.

Zajišťujeme externí účetní servis, a to především malým a středně velkým firmám v Brně. Díky externí spolupráci ušetříte nejenom čas, ale i finance, např. náklady na mzdy, výpočetní techniku, software, spotřební materiál nebo různá školení. Neváhejte nás kontaktovat. Postaráme se i o Vaše účetnictví. Garantujeme Vám 100% spokojenost! Reference spokojených klientů naleznete na našich www stránkách.

Ing. Hana Pyšná, DiS.

Naše daňová a účetní kancelář v Brně již více než 10 let poskytuje profesionální služby v oblasti daňového, ekonomického a podnikatelského poradenství, účetnictví, daní a mezd, a to jak právnickým, tak i fyzickým osobám. Zaměřujeme se především na malé a střední podnikatele. Zajišťujeme rovněž audity a zastupování klientů na úřadech. Hovoříme česky, anglicky a německy.