• Detail firmy

Ing. Pavel Šlajs

Základní popis

Nabídka produktů a služeb v oblasti programů a zpracování účetnictví pro menší a střední firmy.

Adresa

Komenského 77
340 12 Švihov

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46845968

Výrobky, činnosti

Účetnictví

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 260 755
E-mail: slajspavel@volny.cz

Pobočky

Ing. Petr Mezera
Zahradní 278
330 01 Kyšice

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Daňová kancelář - Ing. Josef Šlajs

Naše společnost se již řadu let věnuje vedení kompletního účetnictví. Zajistíme Vám vypracování daňové evidence a daňových přiznání. Daňové poradenství, které vám nabízíme, Vám poskytne právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí. Dále nabízíme služby v oblasti mezd - vedení mzdové agendy.

MANAG & C, spol.s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení učetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Zajišťujeme také bezpečnostní služby. Dále se zabýváme výukou jazyků - nabízíme kurzy německého, anglického a ruského jazyka. Součástí služeb je pronájem učeben a správa nemovitostí v Mariánských Lázních. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy.

ÚČETNICTVÍ ŠUMAVA s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou evidenci, ekonomické analýzy podniků a podnikatelů. Zajišťujeme daňové poradenství včetně zastupování na úřadech. Věnujeme se poradenství ve strategickém a organizačním vývoji, hodnocení vývoje firmy a další. Dohlédneme na aplikaci daňových předpisů ve firmě. Nově nabízíme vypracování německého daňového přiznání fyzickým osobám zaměstnaným v SRN.