• Detail firmy

Ing. Pavel Šibrava

Základní popis

Provádíme revize, elektroinstalace hromosvodů, ručního nářadí a spotřebičů se šňůrovým přívodem. Možnost renovace nevyhovující elektroinstalace.

Adresa

Bellušova 1867/50
155 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41754034

Výrobky, činnosti

Provádíme revize, elektroinstalace hromosvodů,

, ručního nářadí a spotřebičů se šňůrovým přívodem. Možnost renovace nevyhovující elektroinstalace.

Kontaktní údaje

E-mail: p.sibrava@elektro-sibrava.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Šibrava - Jednatel

Mobil: 603 991 602
Další firmy v oboru

GREVIS a. s.

Výstavba a servis telekomunikačních sítí na klíč. Údržba a servis STA, slaboproudé rozvody. Provádíme zemní a výkopové práce, přípojky kanalizace, vody, plynu a nn. Opravy komunikací.

NOVA LIGHTING s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme profesionální osvětlovací techniku pro divadla, televizní studia či hudební kluby a další stacionární i mobilní systémy scénického a efektového osvětlení. Zajišťujeme rovněž servis osvětlovací techniky, slaboproudé a silnoproudé rozvody, rekonstrukce a vybavení rozvoden. Katalog produktů a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

COMPO PRAHA ELEKTRO s.r.o.

Navrhujeme řešení interiérových prostor včetně řemeslné realizace. Tvoříme virtuální návrhy, zajišťujeme bydlení na klíč a zabýváme se kompletní rekonstrukcí veřejných i soukromých prostor. Máme bohaté zkušeností s elektrickou instalací celého bytu i nově budované kuchyně nebo pokoje. Zabýváme se distribucí čalounických potahovaných látek a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům.